Destinations 2018

On left: New Trier's Top 10 Destinations

A

Emily Abt – McGill U.

Emerson Adams -Texas Christian U.

Michael Ahmadi – U. of Illinois, Chicago

Jude Al Abosy – DePaul U.

Zane Albrecht – U. of Wisconsin

Caroline Alcock – Marquette U.

Seth Alexander – Miami U. Oxford

Drew Ali – U. of Michigan

Jessica Alt – U. of Richmond

Josh Alter – Syracuse U.

Colleen Angarone – Montana State U., Bozeman

Ralitsa Angelova – Purdue U.

Olivia Appel – U. of California, Santa Barbara

Jaine Archambeau – Columbia U.

Nick Artinian -Marquette U.

Joey Artinian – Marquette U.

Ben Axelrod – Indiana U.

B

Kiran Baakkonen – U. of Chicago

John Baird – Michigan State U.

William Baldwin – U. of Colorado Boulder

Aviv Barad – The George Washington U.

Kate Barbin – Butler U.

Rachael Barich – Occidental College

Nicole Basil – U. of Michigan

Katie Bauer – Elon U.

Tony Bayvas – Northwestern U.

Spencer Beacom – U. of Chicago

Gretchen Beatty – Butler U.

Izzy Becker Bogan – Indiana U. Bloomington

Bibiana Belknap Fernandez – Boston U.

Caroline Bercu – Tulane U.

Alex Bernardo – Loyola Marymount U.

Reed Bianucci – Middlebury College

Matt Bilas – Boston U.

Annie Bingham – Brigham Young U.

Melissa Bingham – LDS church mission, Philippines

Hunter Binkley – Nova Southeastern University

Julia Birdsell – U. of Minnesota, Twin Cities

Jacey Birkenmeyer – Grinnell College

Nicole Blesi – Fordham U.

Emma Bliwas – U. of Denver

Charlie Blomberg – Virginia Polytechnic Institute and State U.

Maggie Blommer – U. of Portland

Mulan Blum – The Ohio State U.

Madeleine Blumen – Parsons School of Design, New School University

Jami Blumenthal – Washington U., St. Louis

Jason Born – Denison U.

Hannah Borushek – U. of Illinois

Peri Box – Indiana U.

Amy Boyle – Queen’s University

Juliana Bozzo – U. of South Carolina

Sage Bradford – U. of California, Santa Cruz

Joanie Bradshaw – Southern Methodist U

Kathryn Braeseke – U. of Iowa

Serena Braun – Illinois Wesleyan U.

Jason Brickman – Emory U.

Andrew Brilliant – American U. of Paris, U. of Southern California

Tess Britton – U. of Michigan

Anna Brooks – Bucknell U.

Jack Brown – Carleton College

Sophie Brown – Swarthmore College

Tess Brown – U. of Miami

Isabelle Bryla – The Ohio State U.

Sarah Buchmann – Illinois Wesleyan U.

Benjamin Buckner – Oakton Community College

Benji  Buckner – High Point U.

Tori Budin – U. of Wisconsin

Kristina Butler – U. of South Carolina

Payton Burch – Denison U.

Abigail Burke – Iowa State U.

Olivia Burnside – Denison U.

Katie Burton – Colby College

C

Matthew Cacioppo – College of William and Mary

Allie Caldwell – Indiana U.

Lily Carley – U. of Pittsburgh

Aleksandra Carter – Gap Year

Elena Cata – U. of Wisconsin

Casey Chang -U. of Illinois

Peter Chatain – Stanford U.

Jose Chavez – U. of Illinois

Jeffrey Chen – Brandeis U.

Eleanor Cheng – U. of Minnesota, Twin Cities

Rachael Chiao – Boston U.

Samantha Chipman – Loyola U. Chicago

Linda Chiu – U. of Michigan

Marcus Chong – Other

Brianna Chou -U. of Chicago

Elliot Chow – Northwestern U.

Alex Chvala – Tulane U.

Scott Citari – U. of Pittsburgh

Ben Citow – Dartmouth College

Andrew Clark – Coastal Carolina U.

Roslyn Co – U. of Illinois

Katelyn Cody – College of the Holy Cross

Sophia Compton – U. of Hawaii at Manoa

Brian Conaghan – U. of Illinois

Kevin Conaghan – Marquette U.

Grant Condry – Miami U., Oxford

Anabelle Conley – Indiana U.

Jack Connolly – Tulane U.

Ana Cornell – Northwestern U.

Benjamin Costello – Traveling Europe and South America

Michael Cothran – Bradley U.

Dylan Cotter – Santa Clara U.

John Crawford – U. of Illinois

William Crimmins – U. of Illinois

Zachary Crispino – Cornell U.

Sarah Cucco – Miami U., Oxford

Elly Cudmore – Georgetown U.

Jeremy Cunningham-Kasper – National Centre for Circus Arts, London

Nicholas Curl – Rochester Institute of Technology

Emily Curylo – Illinois State U.

Nicholas Curylo – DePaul U.

D

Julia Damen – Loyola U. Chicago

Nicole Daniels – Kenyon College

Kevin Day – Vanderbilt U.

Tommy De Felice – U. of Illinois

Megan de Joya – U. of Wisconsin

Joey De Matteo – Augustana College

Chris DeLeo – North Carolina State U.

Ella Denman – U. of Puget Sound

Anna DeNunzio – Michigan State U.

Alex DeTrempe – Southern Methodist U.

Benjamin Dieffenbacher – U. of Michigan

Maggie DiPatri – Boston College

Frances Dolan – American U.

Lindsay Dolan – U. of Wisconsin

Daphne Donnelly – Marquette U.

Grace Caoilin Donnelly -New York U.

Alex Donnelly-Maine – Indiana U.

Payton Dooley – Saint Louis U.

Aris Douvlis  – U. of Kansas

Layne Dubose – Miami U., Oxford

Lauren Duffy – Boston College

Jackson Dugan – Santa Clara U.

William Dugan – Furman U.

Charlie Dunkerley – U. of Manchester, United Kingdom

Ella Dunkerley – U. of Oxford, United Kingdom

William Duquette –  Council on International Educational Exchange, Spain

Freddy Durbin – Oakton Community College

Alessandra Dutra – U. of Iowa

E

Jillian Economos – U. of California, Berkeley

Tori Edington – Princeton U.

Annie Eidelman – U. of Puget Sound

Gabe Eilert – Rochester Institute of Technology

Olivia Eisen – The Ohio State U.

Abdel Elashry – U. of Michigan

Lauren Ellis – Berklee College of Music

Michelle Ellis – Colorado State U.

Jake Ellis – U. of Denver

Owen Eskandari – Dartmouth College

Tatum Ewing – U. of Michigan

F

Nick Falter – Indiana U.

Evan  Farrell – Miami U., Oxford

Courtney Faurot – Michigan State U.

Aidan Favakeh – Babson College

Drew Feeney – U. of Colorado at Boulder

Sophia Feinerman – Bowdoin College

Will Felitto – Willaims College

Hannah Fergus – Florida Gulf Coast U.

Michael Ferguson – Pepperdine U.

Matthew Filipovic – U. of Illinois

Olivia Finks – U. of Southern California

Teddy Fischer – Kenyon College

Morgan Fisher – Lawrence U.

Shane Fitzpatrick – U. of Dayton

Victoria Flannagan – Baylor U.

Mackenzie Fleming – U. of Michigan

Sammy Fogel – U. of Wisconsin

Andrew Fortin – Northwestern U.

Michael Franczek – Michigan State U.

Annie Free – U. of California, Santa Barbara

Megan Frentzel – U. of Illinois

Esther Frost – U. of Central Florida

G

Megan Gabor – U. of Illinois

Miriam Gagerman – U. of Missouri Columbia

Isabella (Izzy) Gagliardi – Elon U.

Sofia Galioto – U. of Illinois

Annie Gallagher – Dean College

Eva Galper –  U. of Illinois

Stella Garland – Indiana U., Bloomington

Jen Gattuso – Butler University

Carolyn Genty – Indiana U., Bloomington

Matthew George – Marquette U.

Nour Ghobrial – U. of Illinois

Caroline Gibson – Indiana U.

Kathryn Gibson – Indiana U.

Sam Gillman – The U. of Arizona

Sophia Girgenti – Johns Hopkins U.

Jared Glaaser – St. Olaf College

Blake Glass – U. of Illinois

Robert Gobeli – Indiana U.-Purdue U. Indianapolis

Sarah Goff – DePauw U.

Katie Gold – Colgate U.

Lisa Gong – Cornell U.

Jasmine Gonzalez – Loyola U. Chicago

Shannon Gonzalez – Undecided

Franklin Goodman – U. of Illinois

Nikelle Gorham – U. of Colorado, Denver

Torri Goss – Purdue U.

Lucas Gottshall – U. of Illinois

William Gourley – U. of Michigan

Charlie Grant – Southern Methodist U.

Ryan Gridley – Northwestern U.

Kyle Gross – U. of Wisconsin

Maggie Grote – U. of Wisconsin

Ayanna Guillen – DePaul U.

Elainia Gupta – Grinnell College

Michael Gurtisen – U. of Northern Colorado

Liam Guthrie – Rochester Institute of Technology

MacClement Guthrie – American U.

H

Tommy Hackley – DePauw U.

Kinsey Hagedorn – U. of Kansas

Jacob Hagist – Indiana U.

Pearson Hague – Savannah College of Art and Design

Stephen Hajjar – U. of Michigan

Elise Hall – Villanova U.

Jen Hall – U. of Iowa

Mackenzie Hall – Santa Clara U.

Lauren Hancock – Miami U., Oxford

Alex Handwerker – U. of Wisconsin

Blake Handwerker – Northwestern U.

Taylor Hanlon – Baylor U.

Ellie Hanold – U. of Dayton

Nicholas Hansen – Purdue University

Elizabeth Hanslip – U. of Alabama

Alex Harris – The U. of Alabama

Leopold Harris – American U.

Caroline Hartman – Northwestern U.

Sarah Hayes – Texas Christian U.

Clare Healy – Miami U. Oxford

Zachary Hearn – Junior Hockey

Sydney Heekin – U. of Colorado, Boulder

David Heiman – Syracuse U.

Patrick Helle – U. of Illinois

Alexis Heredia – Lake Forest College

Gabe Herman – U. of Illinois

Matilda Hilarides – Rhodes College

Eden Hirschfield – Northwestern U.

Lauren Hoagland – U. of Dayton

Asher Hoffman – Young Judaea Year Course

Jared Hoffman – George Washington U.

Sonia Holstein – George Washington U.

Ria Honda – Columbia U./Juilliard School Exchange

Haley Hoover – U. of Illinois

Cole Horvath – Cornell University

Avi Horwitz – Case Western Reserve U.

Bennett Huber – U. of Wisconsin

Evan Hummel – Syracuse U.

Caroline Hunken – U. of Wisconsin

Will Hurley – U. of Colorado, Boulder

I

Adrian Ille – U. of Illinois, Chicago

Arielle Imber – Washington U., St. Louis

Jacob Imber – Georgetown U.

Olivia Ingle – Boston U.

Aiden Isaacson – U. of Iowa

Caroline Iserloth – U. of Wisconsin

John Izzo – Indiana U.,Bloomington

J

Nikolai Jacobs – LeTourneau U.

Lilly Jaffe – Lynn University

Ethan Jakob – U. of California, Santa Barbara

Isabel James – Texas Christian U.

Nadia James – U. of Denver

Nicholas Jarmusz – Colorado School of Mines

Arianna Javaras – Xavier University

Sophie Jednorowicz – Chapman U.

Julie Jordan – University of Minnesota, Twin Cities

Clara Jungwirth – U. of Illinois

K

Dina Kacila – Saint Louis U.

Christina Kafkis – U. of Wisconsin

Thomas Kahler – Colorado State U.

Jason Kaminski – U. of Wisconsin

Kelly Kang – Villanova U.

Carli Kanter – U. of Illinois

Annie Kaplan – Vanderbilt U.

Renee Kaplan – U. of Minnesota, Twin Cities

Grace Kapsimalis – U. of Denver

Natalie Karabas – U. of Minnesota, Twin Cities

Elena Karahalios – U. of Illinois

Nicole Kaspi – U. of Chicago

Max Kaufman – The Ohio State U.

Cullen Kavanaugh – Syracuse U.

Lanie Keller – Michigan State U.

Michael Kelly – Work and Airforce

Brendan Kelly – U. of Missouri Columbia

Alex  Kennett – College of Charleston

Will Kerpan – DePaul U.

Brian Kerwin – U. of Illinois

Katie Kessler – Illinois State U.

Aisha Khan – Cornell College

Parker King – Utah State U.

Sophia King – College of William and Mary

Jenn Kirby – Rhodes College

Bayne Kiser – U. of Pennsylvania

Frank Klapperich – Marquette U.

Konner Klassen – U. of Nebraska, Lincoln

Carolynn Klingsporn – U. of Minnesota, Duluth

William Koestring – U. of Denver

Alex Kogen – U. of Illinois

Jamie Kohr – Northwestern U.

Jimmy Kokinis – U. of Illinois

Ben Kolot – U. of Southern California

Michael Kolovos – American U.

Renuka Komlofske – U. of Dayton

Carson Koy – Loyola U. Chicago

Julia Kraut – U. of Colorado, Boulder

Anna Kruger – College of William and Mary

Madelyn Kudia – California Polytechnic State U., San Luis Obispo

Alexandre Kulp – Marquette U.

Mihir Kumar – U. of Southern California

L

Andrew LaCava – Wake Forest U.

Brandes Lafevers – U. of California, San Diego

Frances Lafontant – Tulane U.

Mac Lamason – U. of Dayton

Charlotte Lane – Villanova U.

Patrick Lanser – U. of Notre Dame

Ryan Lanser – U. of Notre Dame

Olivia Lantry – Denison U.

Cesar Lanuza Gurdian – Babson College

Josh Lariosa – U. of California, San Diego

Marisol Lariviere – Yale U.

Allie Larkin – Saint Louis U.

Luke Lato – The George Washington U.

Rebecca Lee – Boston College

Sophie Leuchtner – U. of California, San Diego

Peter Leutz – Dartmouth College

Joe LeVee – U. of Minnesota, Twin Cities

Jacob Levy – Cornell U.

Juliette Lewis – Auburn U.

Sophie Lind – U. of Colorado, Boulder

Ben Lissner – Boston U.

Luke Litowitz – Northwestern U.

Adam Lloyd-Jones – Swarthmore College

Jane Lombardo – Miami U., Oxford

Alex Look – DePaul U.

Katie Lorenz – U. of Michigan

Grace Lyman – Washington U., St. Louis

Ashley Lynch – Miami U., Oxford

Lizzie Lyons – Texas Christian U.

M

Kate Macakanja – Princeton U.

Kate Machnik – Indiana U.-Purdue U. Inidanapolis

Aidan Macpherson – U. of Pennsylvania

Wilson MacRitchie – U. of Michigan

Louie Madanguit – DePaul U.

Riley Maher – Indiana U.

Jack Maitra – U. of Southern California

Chandler Maizel – U. of Denver

Gaby Malnati – Santa Clara U.

Daniel Maloney – U. of Wisconsin

Charlie Mandell – U. of Denver

Libby Markham – The New School

Nell Martin – Villanova U.

Chloe Mathias – Elon U.

Carla McCanna – Loyola Marymount U.

Jesse McCauley – U. of Wisconsin

Sofia McGrath – Washington U., St. Louis

Jack McKenzie – Syracuse U.

Merryn McKeough – Emory U.

Grace McManus – Kenyon College

Thomas McShane – U. of Illinois

Rachel Mehlman – U. of Illinois

Mia Melchiorre – Indiana U.

Sofia Mena – New York U.

Leah Merrill – Brigham Young U.

Jack Mestanas – Xavier U.

Emily Mete – Oakton Community College

Matt Metrick – Tulane U.

Nicole Metropoulos – Indiana U.

Leigh Meyer – The George Washington U.

Matthew Meyer – U. of Illinois

Felicie Michel – U. of Namur, Belgium

Emma Michelson – Syracuse U.

Graham Michelson – U. of Pennsylvania

Greyson Miller – Illinois State U.

Lorenzo Miller – U. of Wisconsin

Rebecca Miller – Tufts U.

Sarah Miller – U. of Miami

Meriel Mischler – U. of Vermont

Maya Mistrik – U. of Illinois

Ellie Monieson – Tulane U

Jonas Monieson – U. of Wisconsin

Joel Montgomery – U. of Illinois

Allison Monto – U. of Michigan

Kylie Moore – Santa Clara U.

Charles Morgan – Denison U.

Andrew Morhun – Eastman School of Music of the U. of Rochester

Catherine Morris – U. of Dayton

Colin Morris – U. of Dayton

Megan Morris – U. of Illinois

Jack Mosele – U. of the Arts, London

Matt Mosher – Indiana U.

Gabriel Moskow – Miami U., Oxford

Allen Moy – Marquette U.

Katie Moy – U. of Illinois

Clare Mulhern – U. of Illinois

Cate Murdock – U. of Notre Dame

Maggie Murdock – U. of Notre Dame

Jack Murphy – U. of Iowa

Liam Murphy – U. of Miami

Rita Murphy – Lawrence U.

Peter Murray – U. of Michigan

Joseph Musolino – Lehigh U.

N

Charlie Nahrwold – Pennsylvania State U., U. Park

Andrey Nash – U. of Miami

Meredith Nassar – Miami U., Oxford

Frankie Nayman – U. of Southern California

Gracie Nayman – Vassar College

Ilana Nazari – Massachusetts Institute of Technology

Kian Nematollahi – Marquette U.

Elisabeth Nettesheim – U. of Colorado, Boulder

Anthony Nicholas – Marquette U.

Ellen Noeh – U. of Wisconsin

Patrick Norrick – Washington U., St. Louis

Parker North – California Polytechnic State U. Luis Obispo

Griffin Norton – Texas Christian U.

Will Nummy – Illinois Wesleyan U.

Laura Nusekabel – Colorado State U.

O

Mary O’Brien – Marquette U.

John O’Keefe – Wake Forest U.

Grace O’Toole – U. of Illinois

Tara O’Connor – U. of Illinois, Chicago

Patrick O’Keefe – U. of Richmond

Julian Oh – U. of Illinois

Liam Oh – Northwestern U.

Thomas Okun – U. of Chicago

Andrew Olson – Cornell U.

Emma Olson – Michigan State U.

Josephine Olson – Boston U.

Kelly Olvany – Colgate U.

Kelsey Ortega – Parsons School of Design, The New School

P

May Paddor – Tulane U.

Gia Palacios – Marquette U.

John Papas Dennerline – Purdue U.

Seoyeon Park – Northwestern U.

Sydney Parker – DePaul U.

Ben Parkhill – U. of Southern California

Will Parris – Drexel U.

Eleanor Pass – The George Washington U.

William Pass – Denison U.

Danny Passeri – U. of Iowa

Kushali Patel – College of William and Mary

Megan Patterson – Texas Christian U.

Drew Patton – Purdue U.

Ethan Paul – U. of California, San Diego

Jason Paul – Northwestern U.

Lauren Perl – Washington U., St. Louis

Louisa Perrin – Bryn Mawr College

Piper Phillips – Indiana U.

Gigi Picard – Mount Holyoke College

Eric Plante – U. of Illinois

Nicole Pofcher – Stanford U.

Dillan Prasad – U. of Chicago

Rachel Price – Syracuse U.

Kendal Pridgeon – U. of Illinois

Emily Pruchnicki – U. of Denver

Q

Donald Quach – U. of Illinois

Galen Quinn – U. of Wisconsin

R

Hank Rahaley – Colorado State U.

Sophie Randle – Texas Christian U.

Carynn Jo Randolph – U. of Minnesota, Twin Cities

Alexia Raucci – Arizona State U.

Nolan Raymond – U. of Colorado, Boulder

Husnain Raza – U. of Illinois

Maisie Reardon – Saint Louis U.

Cam Redding – Saint Louis U.

Emma Reder – Scripps College

Elise Reehl – Boston U.

Sophie Reid – Miami U., Oxford

Julie Resnick – U. of California, San Diego

Max Rezek-TeWinkle – Indiana U.

Rachel Rhee – Washington U., St. Louis

Sabrina Rice – Denison U.

Sara Richman – Indiana U.

Christopher Rife – U. of Illinois

Miles Rios – U. of California at Santa Cruz

Audrey Ritchie – U. of Colorado, Boulder

Meagan Rittmanic – Franklin W. Olin College of Engineering

Amelia Robinson – Miami U., Oxford

Grace Robinson – Fordham U.

Patrick Rocap – Santa Clara U.

Olivia Rocklin – New York U.

Graham Rodes – Boston U.

Mason Rodriguez-Rand – U. of Chicago

Katherine Roeser – U. of Illinois

Olivia Rogers – College of Charleston

Hunter Roggekamp – U. of Michigan

Emma Rohrer – U. of San Diego

Sasha Rosenberg – U. of Oregon

Kiki Rosenblat – U. of Illinois

Cam Rosin – U. of Colorado, Boulder

Amia Ross – Harvard U.

Matthew Roth – Dartmouth College

Olivia Roth – Milwaukee Institute of Art and Design

Trevor Rowland – Iowa State U.

Carolyn Roy – Valparaiso U.

Kathryn Roy – Valparaiso U.

Madeleine Ruane – The U. of Texas, Austin

Adam Rubin – U. of Colorado, Boulder

Phoebe Rudnick – U. of Colorado, Boulder

Jack Rudolph – U. of Iowa

Sam Rutherford – Butler U.

Rachel Ruzumna – U. of Michigan

William Ryan – U. of Pennsylvania

S

Jack Sadera – U. of Oregon

Sophie Sain – Wake Forest U.

Melanie Salgado – U. of Illinois

Allison Salmon – U. of Illinois

Mia Sampson – U. of Colorado, Boulder

Matthew Samuelson – Marquette U.

Jarett Sanchez – Marquette U.

Emma Santiccioli – Indiana U.

Maliha Sayed – Ithaca College

Matthew Schaum-Rivera – Bowling Green State U.

Charles Scheinfeld – The U. of Texas, Austin

Samantha Scheinfeld – U. of Southern California

Abby Schinderle – U. of Wisconsin

Benjamin Schmeissing – U. of Michigan

Hans Schmit – Indiana U.

Remi Schreder – Santa Clara U.

Alli Schwartz – U. of Colorado, Boulder

Carolyn Schwartz – Colorado State U.

Kailyn Scobie – Butler U.

Gwyn Scrine – Indiana U.

Sora Seals – U. of Illinois

Chauncey Seeger – U. of Michigan

Georgie Seifman – The U. of Texas, Austin

Natalia Semaniuk – Depaul U.

Andrew Severino – The U. of Texas, Austin

Maggie Seymour – Butler U.

Sarah Shapiro – St. Olaf College

Phillip Shaw – U. of Miami

Aidan Shea – Boston College

Quinn Sheehan – Boston College

Chris Shelton – Tulane U.

Morgan Sheridan – The U. of Texas, Austin

Mia Sherin – Kenyon College

Hailey Shevitz – College of Charleston

Lexi Shoup – The Ohio State U.

Sam Shrier – Southern Methodist U.

Skylar Shvartsman – Saint Louis U.

Eva Silberman – Hamline U.

Daniela Sirott – U. of Illinois

Lydia Skewes – U. of Iowa

Vivienne Sleigh – Colgate U.

Carter Slivka – Purdue U.

Claire Slivka – U. of Colorado. Boulder

Samuel Isaac Slomski-Pritz – Oberlin College

Drew Smith – Butler U.

Meghan Smith – Tulane U.

Jessa Snower – U. of Wisconsin

James Snyder – Indiana U.

Teera Somsak – U. of Colorado, Boulder

Elaine Sowlat – Clark U.

Lucy Spahr – Cornell U.

John Spaulding – Boston U.

Hannah Spinner – U. of Wyoming

Ilana Spitz – Tulane U.

Ben Spring – U. of Illinois

Milena Srivastava – Michigan State U.

Nicholas Stachowiak – U. of Arizona

Hannah Stein – Brandeis U.

Loren Steinberg – Santa Clara U.

Olivia Stensberg – Texas Christian U.

Matt Stetter – Syracuse U.

Hans Stilp – U. of Illinois

Spencer Stilp – Texas Christian U.

Ian Stone – Denison U.

Eli Straight – U. of Wisconsin

Kara Struckman – Georgetown U.

Ryan Struckman – U. of Vermont

Abe Sun – U. of Illinois

Justin Sun – U. of Illinois

Elli Sweet – Georgetown U.

Alex Swett – U. of Illinois

Zoe Swoish – Indiana U.

T

Kim Tan – U. of California, Santa Cruz

Michael Tanaka – Lehigh U.

Jack Tangen – Lindenwood U.

Marty Tatosian – Indiana U.

McEan Taylor – McGill U.

Elle Terrado – U. of Illinois

Arjun Thakkar – U. of Michigan

Charles Thompson – Pennsylvania State U., U. Park

Eliza Tilson College of William and Mary

Christian Tingle – Case Western Reserve U.

Annie Tobey – Denison U.

Ella Torres – Eastman School of Music of the U of Rochester

Colm Traci – Santa Clara U.

Brendan Traverso – Indiana U.

Eloise Trout – Lehigh U.

JP Tucker – U. of Tulsa

U

Allison Uebele – The U. of Texas, Austin

Niki Urban – U. of Wisconsin

V

Megan Van Dusen – Syracuse U.

Nina VanPopering – North Carolina State U.

Elena (Lolly) Vasilion – U. of Vermont

Charlie Vassallo – Tulane U.

Grace Verhoog – U. of Michigan

Julia Vining – Rhodes College

Jacqueline Vinson – The U. of Alabama

Michael Vinson – U. of Notre Dame

Alaina Vivian – U. of Southern California

Maria Von Kunhardt – Gap Year in France

W

Molly Wagner – U. of Vermont

Hank Walker – Indiana State U.

Simone Wall – Duke U.

Reilly Walsh – Northwestern U.

Helen Ware – Berklee College of Music

James Wasielewski – Embry-Riddle Aeronautical U.

Kathryn Watson – U. of Colorado, Boulder

Lawrence Webb – U. of Denver

Adam Weber – Undecided

Max Weber – U. of Wisconsin

Hunter Weil – U. of Illinois

Katie Weix – U. of Wisconsin

Rachel Weix – U. of Wisconsin

Jessica Werner – U. of Minnesota, Twin Cities

Sophie White – Colgate U.

Joshua Wilens – American U.

Ryan Williamson – The Juilliard School

Gabe Wineman – U. of Pennsylvania

Nina Winograd – U. of Colorado, Boulder

Hannah Wirth – U. of Illinois

Maddie Witt – U. of Illinois

Annabel Wolf – Savannah College of Art and Design

Ashton Womsley – U. of Georgia

Vivian Wu – U. of Chicago

X

Hannah Xu – Case Western Reserve U.

Y

Nathan Yamaguchi – The U. of Alabama

Emma Yang – U. of Illinois

Julia Yang – Boston U.

Natalie Ye – U. of Chicago

Ethan Yee – Indiana U., Bloomington

Albert Yen – U. of Illinois, Chicago

Yasmine Yidiz – New York U.

John Paul Yoseph – U. of Dayton

Lauren Yousha – Vassar College

Michelle Yurovsky – Depaul U.

Z

Belle Zelazny – Michigan State U.

Noah Zelinsky – Pace U., New York City

Sicheng Zhou – U. of Wisconsin

James Ziener – Indiana U., Bloomington